Prosinec 2008

Christmas

20. prosince 2008 v 16:24 | Brontik+Trollik |  about blog
Konečněěě! I když jsme se teda do poslední chvíle učili , přežily jsme xD Dneska jsem konečně zabalila dárky a přichází období pohádek a cukroví :D A HLAVNĚ letos budou 2 týdny prázdnin ! ! !! ! Takže ENJOY IT ! ♥


Ashley Tisdale- Last Christmas

Dodatek :))

3. prosince 2008 v 16:36 | Brontik |  about blog
Mno, k mému názoru: Twilight je úžasná kniha a film jsem ještě neviděla. K pobavení si přečtěte komentář u mě na blogu Jo, přijdou mi taky uhozený fan-věci jako: nejíst a nespát, páč jsem přece upír xD Ale netrpí tím každý. Díky Trollikovi jsem dá se říct v rovnováze a v přesvědčení, že jsou důležitější věci než úžasný filmy. :) Nechci psát jako anti-sajrajt xD Upe chápu, jak to musí ostatní odrazovat, když o tom náctiletý holky furt vykládaj :-P Je to čistě věc názoru. Přesto se určitě budu věnovat na svym blogu i jinym věcem a až to opadne, MOŽNÁ i předělam design. (Abych pravdu řekla,moc jsem se s tim nes*ala xD )

Tady, pro pobavení, opravdu vtipná recenze Stmívání xD Prej že upíři jsouz veverek xD xD Ale jak řikam, někomu se to bude líbit a někomu ne.


Vypatlátor

2. prosince 2008 v 18:26 | Trollik |  about blog
Tak jsem jednou zabrousila na Brontíkův blog.... Ona mě teda varovala, ať tam nechodim, no ale šla jsem tam. Okamžitě jsem zjistila proč mi to nedoporučovala. CELEJ ten původně veselej blog byl Twilight!!! abyste to pochopili, moje heslo zní : "Tvajlajt=sajrajt". hodně lidem( Aničkám, denise nwm) to vadí, protože jsem to nečetla ani neviděla, ale mně na tom vadí to masový "uctívání";Kili se oblíká jak kdyby tam hrála(ne že by jí to neslušelo.. ;)) holky ve škole skoro nemluvej o ničem jinym.. A to nemluvim o čtvrtku, když byla premiéra. To bylo TWILIGHT úplně všude napsaný, všude byly upíří zuby, no prostě příroda degeneruje. ;)
No ale neodbíhejme od tématu... Tak jsem si to tam u Brontika prohlídla, nutno říct, že i když je to tam samej Tvajlajt, docela se jí to povedlo. Jen ty barvy mi přišly takový unylý, ale to bude asi těma upírama že jo.... ;) no jináč jsem se tam pohrabala v nějakejch starších článcích, objebila jsem "Vypatlátor".. klikla jsem na odkaz co tam byl, tam: "zadejte nějaký text, bude přeložen do EMO jazyka". Tak jsem cosi zadala.. vyplivlo mi to TOHLE: "DnEsKa nEyDu nA TrEeEnInK, pTz ySeM NaXiIiPaNaAa lOl. A YsEm qUuUlI ToMu sMuTnAaA.... :( <3 YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!"
HUMUUUUS!!! pro jasnost.. zadala jsem tam : "Dneska nejdu na trenink, pač jsem nachcípaná a jsem kvůli tomu smutná."
vcelku vcajku bych tak řekla.. jen mě utvrdilo u toho, že Příroda možná regeneruje, ale společnost 100procentně degeneruje..