Vypatlátor

2. prosince 2008 v 18:26 | Trollik |  about blog
Tak jsem jednou zabrousila na Brontíkův blog.... Ona mě teda varovala, ať tam nechodim, no ale šla jsem tam. Okamžitě jsem zjistila proč mi to nedoporučovala. CELEJ ten původně veselej blog byl Twilight!!! abyste to pochopili, moje heslo zní : "Tvajlajt=sajrajt". hodně lidem( Aničkám, denise nwm) to vadí, protože jsem to nečetla ani neviděla, ale mně na tom vadí to masový "uctívání";Kili se oblíká jak kdyby tam hrála(ne že by jí to neslušelo.. ;)) holky ve škole skoro nemluvej o ničem jinym.. A to nemluvim o čtvrtku, když byla premiéra. To bylo TWILIGHT úplně všude napsaný, všude byly upíří zuby, no prostě příroda degeneruje. ;)
No ale neodbíhejme od tématu... Tak jsem si to tam u Brontika prohlídla, nutno říct, že i když je to tam samej Tvajlajt, docela se jí to povedlo. Jen ty barvy mi přišly takový unylý, ale to bude asi těma upírama že jo.... ;) no jináč jsem se tam pohrabala v nějakejch starších článcích, objebila jsem "Vypatlátor".. klikla jsem na odkaz co tam byl, tam: "zadejte nějaký text, bude přeložen do EMO jazyka". Tak jsem cosi zadala.. vyplivlo mi to TOHLE: "DnEsKa nEyDu nA TrEeEnInK, pTz ySeM NaXiIiPaNaAa lOl. A YsEm qUuUlI ToMu sMuTnAaA.... :( <3 YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!"
HUMUUUUS!!! pro jasnost.. zadala jsem tam : "Dneska nejdu na trenink, pač jsem nachcípaná a jsem kvůli tomu smutná."
vcelku vcajku bych tak řekla.. jen mě utvrdilo u toho, že Příroda možná regeneruje, ale společnost 100procentně degeneruje..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama