Leden 2009

Povídka 3 - Teploměr

20. ledna 2009 v 19:06 | Brontik |  brontikovy úsměvné povídky
Přesně tohle se mi dneska stalo. Přidala jsem trochu nadsázky a bylo to :)
Asi se zasmějete...ale k smíchu to nebylo.........


Jednou takhle před Aj...

16. ledna 2009 v 20:47 videa made by Trollik or Brontik xD


xD XD No nevyšlo to no...pak jsme psali test... xD

Morbidní slohovka xD by Brontik

14. ledna 2009 v 14:30 | Brontik |  $naše historky$
A tady ta moje: téma: parodie na milostný dopis xD
Upozorňuju, že je to tu jenom proto, abyste si to a zasmáli se :) Víte, já jsem docela háklivá na moje autorský práva, protože píšu všelicos už pár let, takže....;) Nekopčete. Ani Trollikovu slohovku. :)

Slohovka I. by Trollik

13. ledna 2009 v 17:08 | Trollik |  $naše historky$
Není to sice ještě zkouknutý od Brontika, ale co.... je to přepis mojí domácí slohové práce ( odpověď na inzerát).. Doufám, že Bront sem dá tu svojí taky a brzo.. ;)

Příhody 07-08

10. ledna 2009 v 17:36 | Brontik |  $naše historky$
Hrabala jsem se na mym blogu tak dlouho, až jsem našla několik mých úletů a zážitků, které jsem předtím psala jenom tam xD A docela jsem se pobavila xD xD Tady je máte: Celý článek:

Povídka 2- Prase v Zoo

5. ledna 2009 v 16:44 | Brontik |  brontikovy úsměvné povídky
Múza mě popadla včera kolem 0:00... xD

Jdeme se školou do Zoo. Super, myslela jsem si. Smích mě přešel hned jak jsem vyšla na ulici a ohodilo mě kolemjedoucí auto. Ještě ke všemu se spustil liják, takže mi okamžitě splihl můj úžasný účes. Běžela jsem pro deštník. A to byla první velká chyba.
Cestu jsem, dalo by se říct, přežila. Jen jednou jsem uklouzla a zajela do bahna.
,,Do čehos to šlápla, Hanko?" přivítali mě spolužáci.
,,To muselo bejt velký..." konstatovala učitelka.
,,Dobrej..." pozdravila jsem a odebrala jsem se za osobou, která by se mi za nic na světě nesmála. Má nejlepší kamarádka Kamila.
Jenže ona se svíjela v záchvatech smíchu.

Ušlapaná v davu

1. ledna 2009 v 19:42 | Brontik |  $naše historky$
Chtěli jsme vidět novoroční ohňostroj. Přijelo jedno metro, ale tam jsme se nevešli. Přijelo druhý....a nějak jsme se tam teda nacpali, ale dalších 5 minut jsme stáli, páč tam nějaký chlapík uvízdl.:D Ani neřikam, že se tam fakt nedalo dýchat a já si hnula s krkem. Na Staroměstský jsme vystoupili...A HOROR !!! Celá stanice se plnila lidma, co už se nevešli na eskalátory !!!! Samozřejmě nějací chytří lidičkové je čas od času zastavili, čímž to fakt moc neurychlily xD xD Hlas v rozhlase opakoval: ,,Prosíme cestující, aby nezastavovali eskalátory! Prosíme cestující, aby nezastavovali eskalátory! " ....,,Prosíme eskalátory...." -A celej dav VÝTLEM XD XD- Děda prohlásil:,,Prosíme eskalátory, aby jely rychleji!" A další lidi kolem nás výlem xD xD Pán v rozhlase už byl dost nasranej, tak už jenom hulákal: ,,Lidi, buďte trochu toleratní, nejste tu sami!!!! Ještě jednou to zastavíte a budete si to šlapat!!!" :D :D Stě zážitek.

Na pevnině to nebylo o nic lepší, pěkně mrzlo, a nakonec jsme i nějaký ten ohňostroj viděli xD