Morbidní slohovka xD by Brontik

14. ledna 2009 v 14:30 | Brontik |  $naše historky$
A tady ta moje: téma: parodie na milostný dopis xD
Upozorňuju, že je to tu jenom proto, abyste si to a zasmáli se :) Víte, já jsem docela háklivá na moje autorský práva, protože píšu všelicos už pár let, takže....;) Nekopčete. Ani Trollikovu slohovku. :)


Drahá Smrtko,
nikdy nezapomenu na den, kdy jsem Tě poprvé spatřil. Bylo to před pár měsíci,
v nemocnici na JIP. Vzpomínáš? Měl jsem těžkou autonehodu, umíral jsem a Ty jsi mě přišla navštívit. Proč jsi tak brzy odešla? Nakonec jsem se uzdravil, ale už nikdy nebudu jako dřív. Lituji, že jsem svému zranění nepodlehl. Už jsme mohli být spolu. Proč jen máme tak vyspělé zdravotnictví?
Potkal jsem tolik žen, ale žádná nebyla jako Ty! V mysli mám stále Tvou drobnou štíhlou postavu. Zbožňuji Tvůj styl oblékání. Ten okouzlující černý plášť! Fascinující odstín. Používáš Perwoll Black? Jsem Tebou unešen! Tvá křídově bílá hladká pleť, ani známka make-upu. Žádná modelka na Tebe nemá. Mimochodem, máš vůbec vlasy? Tenkrát jsi měla kapuci. Představuji si Tě černovlasou, ale líbila by ses mi i jako plešatá. Nebo bych Ti v nejhorším koupil paruku. Tvá kosa, tak lesklá a ostrá. Musím si také takovou pořídit. Než se opět setkáme, můžu s ní alespoň sekat trávu. Chodíš bosa? Vyházím všechny boty, abych Ti byl co nejpodobnější.
Mé srdce bije jen pro Tebe. Už jsem si dokonce rezervoval místo na hřbitově! Opravdu jsem se zamiloval! Nic a nikoho nevnímám! Přes den si kreslím křížky.
I v práci! A pokaždé, když někdo zvoní u dveří, doufám, že jsi to ty! Nebo chodíš raději oknem? Nechám pak přes noc otevřené! Bydlím snad moc daleko? Tak napiš, kde si dáme sraz, a já příjdu! Zkrátka už nechci žít. Ženě to nějak vysvětlím. Vlastně bude šťastná vdova, jsem přeci velmi dobře placený politik. Hned jak budeš na blízku, poznám to. Překrásně voníš. Něco mezi voskem a svíčkovou, nemám pravdu? Jak se ta vůně jmenuje? Často chodím do márnice. Tam bych snad na Tebe také mohl narazit. Čekám dnem i nocí! Ach, kdo mi může podstrčit něco otráveného? Kde se vyskytuje nějaká nebezpečná nemoc? Už ani nejím, protože chci umřít hlady. Ale žízní umřít nechci, pomalu mi dochází lahev vodky. Raději si dojdu pro další. Nenech mě dál čekat, nechci tu tvrdnout několik dalších let!

Přijď si pro mě!
Jan Novák
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama