Slohovka I. by Trollik

13. ledna 2009 v 17:08 | Trollik |  $naše historky$
Není to sice ještě zkouknutý od Brontika, ale co.... je to přepis mojí domácí slohové práce ( odpověď na inzerát).. Doufám, že Bront sem dá tu svojí taky a brzo.. ;)

Velevážený pane Santa Clausi,
z Vašeho inzerátu, uveřejněného v Inkognito Plyšácích ( první vydání v roce 2009), jsem vyrozumněla, že sháníte někoho na pozici pomocníka při balení dárků a spouštění do komína a že také sháníte někoho, kdo by byl schopen Vám nahradit soba, který odešel do penze. Všechny tyto tři posty mě velice zaujaly, a proto jsem se rozhodla odpovědět na Váš inzerát.
Jmenuji se Blažena- Gizela Kohoutková, bydlím v Praze a je mi přesně 16 let a 3 měsíce. Co se týče Vaší nabídky zaměstnání, jsem schopná vykonávat všechny tři alternativy. Momentálně jsem sice lehce indisponovaná nedávným úrazem, ale jinak jsem fyzicky velmi zdatná a s mou šikovností tomu není jinak. Jsem přebornice Prahy ve štrikování ponožek na čas v kategorii do 15 let. Chtěla bych podotknout, že na této prestižní soutěži byla velmi vysoká účast, zvláště pak v kategorii důchodkyň. Z jiných vrcholových sportů provozuji badminton a běh o berlích. Rekreačně se věnuji velice modernímu sportu- "gaučingu" a plavání.
S balením dárků bych neměla mít problémy, od velmi útlého věku si ráda hraji s papírem a jinými hořlavými materiály. Baví mě vymýšlet různé kreace, což by se na postu pomocníka při balení dárků mohlo hodit. Nejraději zdobím papír skvrnami od benzínu. Papír pak vypadá neuvěřitelně romanticky, a to i po zápalu. Ale abych neodbíhala od popisu mé osobnosti.. Se svojí postavou možná budu mít problémy se zařadit do kolektivu Vašich sobů, ale dokážu se rychle přizpůsobit, zvláště pak, vládne-li mezi Vašimi soby přátelská atmosféra. Jen doufám, že nebudou moc velké problémy s postrojem, moje postava je totiž na rozdíl od Vašich čtyřnohých pomocníků vzpřímená. Ani se spouštěním lidí na laně nejsem bez zkušeností. Již jako malé dítě ve školce jsem si na Vás hrála se svými kamarády. Vždy, když jsem spouštěla Vašeho malého představitele já, byl dole nejrychleji.
Potřebujete-li k výběru svých pomocníků znát i jejich rozumové schopnosti, postačí Vám, doufám, následující popis mých dosud dosažených výsledků v oblasti vědy a poznání: bez problému jsem absolvovala prvních pšt let na Základní škole Olešské, odkud jsem přešla, po úspěšném složení přijímacích zkoušek, na osmileté Gymnázium Omská ve Vršovicích. Zvládla jsem zatím čtyři roky s vyznamenáním. Co se týče mého duševního zdraví, náš školní psycholog tvrdí, že jsem schizofrenik a pyroman. Já se však jeho diagnóze bráním a ani na sobě nepozoruji žádné příznaky těchto psychóz. V oblasti vyznání stále ještě nemám jasno, jestli jsem ateista, nebo jestli věřím na Ježíška. To, že na Vás nevěřím, si prosím neberte osobně. Na Vás totiž nemusím věřit, když vím, že existujete.
Zaměstnání u Vás mi přijde valice lukrativní. A to jak z hlediska popularity, tak z hlediska jistoty práce. Vždy bylo mým snem pracovat po boku tak silné osobnosti, jako jste Vy. Navíc předpokládám, že Vašeho podniku se nijak nedotkla ani nedotkne světová hospodářská krize.
Závěrem bych Vás chtěla ujistit, 6e mi nedělá problém ukončit studium na gymnáziu a nastoupit na Vámi inzerovaná místa ihned. Bude-li to nutné, klidně se nastěhuji do nějaké z Vašich ubytoven.

S uctivým pozdravem a přáním pevného zdraví,
Vaše Blažena-Gizela Kohoutková.
P.S: Můj trestní rejstřík je čistý jako pražský sníh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brontik Brontik | 14. ledna 2009 v 14:22 | Reagovat

xD xD Jak pražský sníh a hospodářská krize...to je nej xD Ok, jdu to sem dát :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama